Noderīga informācija

Ķermeņa sastāvs. Kā to izmērīt?

Vai pastāv ķermeņa sastāva izmērīšanas etalona metode? Nē. Atšķirīgām metodēm ir savi plusi un mīnusi. Tāpēc katrā konkrētā gadījumā ārsts var ieteikt vispiemērotāko metodi.

sīkāk


Tanita BC-545N. Lietošanas instrukcija

Šis monitors pieder pie Tanita plašā veselības aprūpes ierīču klāsta. Šī lietošanas instrukcija Jūs iepazīstinās ar uzstādīšanas procedūrām un taustiņu funkcijām. Tanita produkcija sevī apvieno jaunākos pētījumus un tehnoloģiju inovācijas.

sīkāk


Tanita BC-601. Lietošanas instrukcija

Šis monitors parāda 8 elektrodu lasījumos visam ķermenim un par katru segmentu atsevisķi: rokas, kājas un rumpis. Visi ķermeņa uzbūves dati tiek automātiski saglabāti uz SD kartes (izvēle), un rezultātus var lejupielādēt uz sava datora Excel formātā.

sīkāk


Tanita BC-351. Lietošanas instrukcija

Tanita BC 351 ir ķermeņa satura monitori – svari, kas nosaka ķermeņa svaru, ķermeņa tauku procentuālo sastāvu, kopējo ķermeņa ūdens daudzumu %, muskuļu masu un fizisko līmeni, virspusējo tauku % daudzumu, vielmaiņas metabolismu, metabolo vecumu un kaulu minerālu masu.

sīkāk


Tanita BC-545. Lietošanas instrukcija

BC 545 ķermeņa satura monitors ir balstīts uz profesionālo ķermeņa satura analizatora pamatiem, kurus lieto stacionāros, veselības centros un profesionālos fitnesa klubos visā pasaulē. Tas ir paredzēts lietošanai 18 – 99 veciem interesentiem, jo bērni no 7 – 17 gadiem var lietot monitoru tikai, lai noteiktu savu svaru un ķermeņa tauku procentuālo sastāvu

sīkāk


Tie nav svari: kāpēc jāiegādājas ķermeņa sastāva analizators

Ķermeņa sastāvs ir Jūsu veselības stāvoklis. Tas signalizē par sirds un asinsvadu saslimšanām, diabētu, par pazeminātu šūnu apgādi ar skābekli, par osteoporozes attīstības risku, vielmaiņas traucējumiem, traumēšanas riskiem utt.

sīkāk