Tanita MC-980 MA

Tanita MC-980 MA

Multi-frequency Segmental Body Composition Analyser with Integrated MS Windows

13490.00 €

Apmaksa

  • ar skaidru naudu preces saņemšanas brīdī;
  • ar pārskaitījumu uz bankas norēķina kontu;
  • visa/master card;

Piegāde

  • saņemšana Brīvības ielā 39, Rīgā;
  • ar kurjeru Rīgas robežās (bezmaksas);
  • Latvijas Pasts, DPD;
  • Omniva pakomāti un PastaStacija (Latvijā – bez maksas)

Noformēt pasūtījumu iespējams Jums ērtākajā veidā:
- veikt pirkumu interneta aptiekā (nospiežot pogu “Pirkt”, atveras pasūtījuma noformēšanas lapa);
- nosūtīt iesniegumu elektroniski, mūsu menedžeris Jums atzvanīs, lai precizētu pasūtījuma detaļas;
- zvanot par tālr. (+371) 25-628-880

Preces apraksts

Tanita MC-980MA ir mūsdienīgs, visaptverošs ķermeņa sastāva analizators ar profesionālo programmnodrošinājumu 14 valodās.

Ķermeņa sastāva analizators Tanita MC-980MA ļauj uzzināt par cilvēka ķermeņa sastāvu daudz vairāk nekā dažādas dārgās analīzes un testi.
Tanita MC-980MA ir ideāls instruments profesionālo konsultāciju sniegšanai veselības un fitnesa jomā.

Jaunākā daudzfrekvenču BIA tehnoloģija apvienojumā ar elastīgu iebūvēto programmnodrošinājumu ОS Microsoft® Windows® ļauj nodrošināt ātru, ērtu, detalizētu un precīzu informācijas sniegšanu par pacienta ķermeņa sastāvu un novērot tendenču attīstību.
MC-980 nodrošina pilnu medicīniskā līmeņa ķermeņa sastāva analīzi laikā, kas nepārsniedz 30 sekundes.

Tanita MC-980 priekšrocības:

Iebūvētā Windows® sistēma maksimālajam elastīgumam.
Pirmo reizi ķermeņa sastāva analizatorā iekļauta visas funkcijas ietverošā operētājsistēma Windows® ar automātisko atjauninājumu lejupielādi. Darbs Windows® nodrošina ērtu datu apstrādi ierastā vidē, iespēju viegli un vienkārši pārsūtīt tos uz datoru, izdrukāt, nosūtīt uz citiem ārējiem datu avotiem.

Interaktīvais skārienjutīgais ekrāns
Liels skārienjutīgais ekrāns ar norādēm padarīs ķermeņa pārmaiņu procesu par vienkāršu un ērtu. Pastāv iespēja piereģistrēt lietotāju datu saglabāšanas un izsaukšanas sistēmā turpmākai pacienta novērošanai jeb veikt mērījumus tikai vienreiz.

Pilna informācija par analīzi un rezultātu skaidrojumi
Tanita MC-980 izmanto jaunāko, pilnveidoto BIA tehnoloģiju (ķermeņa skenēšanā izmantojamas 6 frekvences: 1 kHz, 5 kHz, 50 kHz, 250 kHz, 500 kHz un 1000 kHz). Pateicoties īpašam platformas dizainam un augstajai kapacitātei (300 kg), MC980 ir piemērots par īpaši tukliem pacientiem.
Pēc mērījumu veikšanas Jūs varat aplūkot detalizētus rezultātus, pāršķirstot lapas uz ekrāna. Rezultāti iekļauj arī rādījumu tekstuālus skaidrojumus.

Lietotāju reģistrācija
Piereģistrējot klientu, viņa ķermeņa sastāva analīzes dati tiks saglabāti. Turpmāk var parādīt klientam katra rādījuma pilnu vēsturi, lai uzskatāmi novērotu progresu un veicinātu klienta izpratni par ķermeņa izmaiņām.

Programmnodrošinājums
Iebūvētais programmnodrošinājums darbojas 14 valodās. Detalizētas atskaites palīdz konsultēt klientus, nozīmējot ārstēšanas vai fitnesa programmas, kā arī novērot izmaiņu rezultātus.

Detalizēta atskaite
Pēc mērījumu veikšanas pilnu atskaiti iespējams izdrukāt uz jebkura ar Microsoft® Windows® savietojama printera. Atskaiti var apspriest ar klientu un izmantot turpmāk. Ērtībai printeri var pieslēgt tieši pie MC980Uplus.

Datu bāzes pārvaldīšana
Datu bāzes pārvaldīšanas sistēma ļauj analizēt un apstrādāt datus, izmantojot šo iespēju pētniecības projektos, darbā ar klientiem, veselības programmas efektivitātes novērtēšanai. Datus ir viegli lejupielādēt jebkurā datorā ar parastā USB savienojuma palīdzību.

Mobils un portatīvs
Tanita MC-980 konstrukcija sastāv no moduļiem, kas padara to transportēšanu īpaši ērtu. Analizatoru Tanita MC-980 var uzstādīt mazāk nekā 5 minūšu laikā bez speciāla aprīkojuma vai instrumentiem. Iebūvēti ritenīši ļauj viegli pārvietot analizatoru ērtā darba vietā.

Specifikācija:

Priekšrocības

Pilna medicīniskā līmeņa ķermeņa sastāva analīze mazāk nekā 30 sekunžu laikā, iebūvētais profesionālais programmnodrošinājums 14 valodās, USB porti printera, datora u.c. ierīču pieslēgšanai

Mērījumi

Svars, kg

Ķermeņa tauku daudzums, %

Viscerālo tauku procents

Tauku masa, kg

Netauku audu masa, kg

Ķermeņa muskuļu masa, kg

Ķermeņa kaulu masa, kg

Ķermeņa ūdens daudzums, %

Ūdens, kg

Ārpusšūnu ūdens masa, kg

Iekššūnu ūdens masa, kg

Ārpusšūnu un vispārējās ūdens masas attiecība ķermenī (ECW/ TBW Ratio)

Vielmaiņas pamatātrums (BMR)

Ķermeņa masas indekss jeb ĶMI (BMI)

BMR rādītājs

Metaboliskais (bioloģiskais) vecums

Fiziskais reitings

Olbaltumu satura novērtējums

Reaktīvā pretestība

Tauku analīzes 5 segmenti, %

Segmentārā tauku analīze, kg

Tauku sadalījuma segmentārā analīze

Tauku sadalījuma segmentārais novērtējums

Muskuļu analīzes 5 segmenti, %

Segmentārā muskuļu masas analīze

Muskuļu masas līdzsvara segmentārā analīze

Kāju muskuļu rādītājs

Segmentārā reaktīvā pretestība

Segmentārais fāzes leņķis

Īpašās funkcijas

Iepriekšējo rādījumu izsaukšana

Režīms «Atlēts»

Viesis

Programmnodrošinājums iekļauts

SD karte

Tehniskā specifikācija

Maks. svars, kg : 300 kg

Mērījuma skala : 0,1%/100 gr

Mērījumu atšifrēšana

Tanita kompānijā ir izstrādāta un patentēta BIA (bioelektriskās pretestības) metode, uz kuras balstās TANITA ķermeņa sastāva analizatoru / monitoru darbības princips.

Mēs saņemam pilnīgi nekaitīgu un nesajūtamu strāvas impulsu (apmēram 500 mkA, 50 kHz) - tādu, it kā būtu paņēmuši rokā bateriju no televizora pults. Muskuļu audi labi vada strāvu, jo tie satur šķidrumu, toties tauki vada strāvu sliktāk. Svaru analizators ar augstu precizitāti nosaka to, cik stipri strāvu aiztur taukaudi, jeb izmēra tā saukto bioelektrisko pretestību

Šī Japānas produkcija ir nevien balstīta uz unikālu metodi, bet arī visprecīzākā pasaulē. To apstiprina milzīgs rezultātu daudzums, kas iegūti neatkarīgās ekspertīzēs un pētījumos. Sadzīvē lietojamā TANITA ķermeņa sastāva analizatora darbības princips ir balstīts uz BIA (bioelektriskās pretestības) metodi, un pārbaudīts ar t.s. „zelta standartiem” - DEXA (Dual Energy X-Ray Absorptiometry, jeb divkāršas jaudas rentgenstarojuma absorbciometriju) un UWW (Under Water Weighing, jeb svēršana ūdenī).

TANITA ir pasaules mēroga līderis precīzu elektronisku svaru ražošanā. Visa šīs kompānijas medicīniskā produkcija atbilst stingrajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem Medical Device Directive 93/42/EEC un Non-Automatic Weighing Instruments European Directive 90/384/EEC. TANITA precizitāte, novatorisms un ilgmūžīgums lietošanā ir atzīti visā pasaulē. Zīmīgi, ka TANITA ir Japānas Kvalitātes Asociācijas dalīborganizācija

Ķermeņa tauku procentuālais daudzums. Šis rādītājs izsaka ķermeņa tauku masas procentuālo attiecību pret ķermeņa masu. Augsts tauku procents apdraud veselību. Arī pazemināts tauku procents ir saistīts ar saslimšanām (distrofija, anoreksija).

Tie ir tauki, kas aptver iekšējos orgānus un aizsargā tos no mehāniskām iedarbībām. Pārmērīgs viscerālo tauku daudzmums veicina sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanu, kā arī diabēta attīstību

Apkopotā informācija par muskuļaudiem, kas ietver skeleta muskuļus, orgānu gludos muskuļus un tajos esošos šķidrumus. Tā ir svarīga ne tikai sportistiem. Līdz ar muskuļu masas pieaugumu dabiski norisinās lieko taukaudu izzušana

Šis parametrs tiek iegūts statistiski un rāda aptuvenus datus, kas saistīti ar dzimumu, vecumu un organisma īpatnībām. Ar to tiek noteikta tikai kaulu masa, bet ne to blīvums un stāvoklis kopumā

No ūdens daudzuma ķermenī ir atkarīgs tas, kā norit vielmaiņa, ka tiek asimilēti mikroelementi, un daudz kas cits. Zems līmenis ir saistīts ar veselības problēmām un sliktu pašsajūtu

BMR ir minimālais kaloriju daudzums dienā, kas ir nepieciešams efektīvai Jūsu ķermeņa darbībai (ieskaitot miegu). Palielinoties muskuļu masai, Jūsu pamata vielmaiņa paātrinās. Cilvēks ar augstu BMR miera stāvoklī nodedzina vairāk kaloriju nekā cilvēks ar zemu BMR. Šādi, muskuļu masas palielināšanās veicina BMR paaugstināšanos, kas palīdz pazemināt tauku saturu ķermenī. BMR mērījumi izmantojami kā pamata rādītājs diētas sastādīšanai. Papildu kalorijas iekļauj, ja ir paaugstinās aktivitātes līmenis.

Šis lielums ļauj izvērtēt cilvēka ķermeņa masas un garuma samēru, tādējādi netieši nosakot, vai masa ir nepietiekama, normāla vai arī pārmērīga

Tas raksturo Jūsu organisma audu vecumu, jeb to stāvokli, vielmaiņu, enerģijas apriti u.c. Vispārīgi runājot – ja šis rādītājs pārsniedz Jūsu gadu skaitu, tad vajag pastiprināt savu kustību aktivitāti un sportot

Balstoties uz muskuļu un tauku masas mērījumiem Tanita noteiks vienu no 9 ķermeņa uzbūves tipiem: apslēptais tuklums, tuklums, korpulenta miesas uzbūve, nepietiekami trenēts ķermenis, standarts, muskuļots/standarts, tievs/kalsns, tievs un muskuļots, izteikti muskuļots

Laika gaitā tauku segmentārais monitorings katrai Jūsu rokai, kājai, kā arī vēdera zonai ļaus redzēt un saprast Jūsu fizisko aktivitāšu programmas efektivitāti.

Muskuļu segmentārās masas monitorings atsevišķi katrai rokai, kājai un vēdera centrālajai zonai ļauj ieraudzīt un saprast, kā fiziskā slodze ietekmē muskuļu masas veidošanos. Šo informāciju var izmantot arī muskuļu disbalansa un traumu novēršanai.

 

Noformēt pasūtījumu

Atstājiet savu kontaktinformāciju, norādiet vēlmes / piezīmes. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums tuvākajā laikā, lai precizētu pasūtījuma detaļas

Informācija par pircēju:

Adrese

Brīvības iela 39
Rīga, Latvija,
LV-1010

Tālrunis

E-mail

  • veikals.brivibas@arbor.lv

Rekvizīti


SIA “Kristīne 1”
Reģ. Nr. 40003306313
SEB Banka AS,
IBAN: LV87UNLA0050005042412

Ir jautājumi vai nepieciešama papildu informācija? Zvaniet!