Tanita BC-545N. Lietošanas instrukcija

Mēs pateicamies Jums par Tanita Ķermeņa uzbūves monitora izvēlēšanos. Šis monitors pieder pie Tanita plašā veselības aprūpes ierīču klāsta. Šī lietošanas instrukcija Jūs iepazīstinās ar uzstādīšanas procedūrām un taustiņu funkcijām.
Tanita produkcija sevī apvieno jaunākos pētījumus un tehnoloģiju inovācijas.
Visus uzrādītos parametrus uzrauga Tanita Medical uzraugkomiteja, lai nodrošinātu maksimālu produktu precizitāti.

Tanita BC-545N. Lietošanas instrukcija

Drošības pasākumi

Ņemiet vērā, ka cilvēkiem ar elektroniskajiem medicīniskajiem implantiem, kā piemēram, elektrokariostimulatoru, nav ieteicams izmantot Ķermeņa uzbūves monitoru, jo tas caur ķermeni izstaro elektrisko signālu, kas var mijiedarboties ar aparatūras darbību. Grūtniecēm ieteicams izmantot tikai monitora svaru funkciju. Pārējās monitora funkcijas nav paredzētas grūtniecēm.
Nenovietojiet šos svarus uz slidenas grīdas. Lūdzu, neizmantojiet šos svarus uzreiz pēc mazgāšanās vai sportošanas. Svaru platforma kļūst slidena, kad tā ir slapja. Lūdzu, pirms svaru izmantošanas notīriet to ar sausu, tīru drānu lai izvairītos no šķidrumu atrašanās uz platformas.

Iezīmes un funkcijas

Tanita BC-545N. Lietošanas instrukcija

Svarīgas piezīmes lietotājiem

Šis ķermeņa uzbūves monitors ir paredzēts lietošanai pieaugušajiem un bērniem (vecumā no 5 līdz 17 gadem) ar standarta un atlētisku ķermeņa uzbūvi.

Ar terminu „atlētiska ķermeņa uzbūve” Tanita definē personas, kuras nodarbojas ar fizizskām aktivitātēm aptuveni 10 h nedēļā un kuru sirds ritms ir aptuveni 60 sitieni minūtē vai zemāks. Tanita atlēta definīcija atbilst arī personām, kuras regulāri nodarbojušās ar fiziskām aktivitātēm vairāku gadu garumā, bet pašreiz nodarbojas ar fitnesu mazāk kā 10 h nedēļā.

Ķermeņa uzbūves monitora funkcijas nav paredzētas grūtniecēm, profesionāliem atlētiem un svarcēlājiem.

Iegūtie dati var tikt zaudēti, ja ierīce tiek izmantota neatbilstoši vai pakļauta elektriskās strāvas svārstībām. Tanita neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kuri radušies iegūto datu zuduma gadījumā.
Tanita neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kuri radušies ierīces izmantošanas rezultātā, kā arī zaudējumiem, kuri radušies trešās parsonas dēļ.
Piezīme: Ķermeņa tauku procentuālā izteiksme ir atkarīga no ūdens daudzuma ķermenī, un to var ietekmēt organisma dehidrācija, kā arī pārāk liela uzņemtā šķidruma daudzums un faktori, kas saistīti ar alkohola lietošanu, menstruācijām, slimībām, intensīvu sportošanu utt.

Lejupielādēt Tanita BC-545N lietošanas pamācību

PDF formāts

Uzmanīgi iepazīstieties ar lietošanas instrukcijā sniegto informāciju un saglabājiet to vēlēkai nepieciešamībai.

Lejupielādēt Tanita BC-545N lietošanas pamācību


Ir jautājumi vai nepieciešama papildu informācija? Zvaniet!