Tanita BC-545. Lietošanas instrukcija

Mēs pateicamies Jums par Tanita Ķermeņa uzbūves monitora izvēlēšanos. Šis monitors pieder pie Tanita plašā veselības aprūpes ierīču klāsta. Šī lietošanas instrukcija Jūs iepazīstinās ar uzstādīšanas procedūrām un taustiņu funkcijām.
Firmas TANITA Ķermeņa satura monitori kalkulē jūsu ķermeņa saturu, lietojot progresīvu divkāršās frekvences tehnoloģiju. Šī tehnoloģija ir labāka par pamata BIA tehnoloģiju un nodrošina augstu mērījumu precizitāti. Droši, zema līmeņa elektrosignāli iet cauri ķermenim ar patentētu firmas TANITA pēdas plati, kas tiek novietota uz monitora platformas. Signāls viegli var izplatīties cauri muskuļu un citiem ķermeņa audiem, bet sasniedzot rezistenci, iet cauri ķermeņa taukiem kā maza šķidruma saturošiem audiem. Šo rezistenci sauc par pretestību. Pretestības mērījumi tiek tālāk ievadīti medicīniski izpētītās matemātiskās formulās, nodrošinot ķermeņa mērījumus.

Tanita BC-545. Lietošanas instrukcija

Drošības pasākumi

  1. Ņemiet vērā, ka cilvēkiem ar elektroniskajiem medicīniskajiem implantiem, kā piemēram, elektrokariostimulatoru, nav ieteicams izmantot Ķermeņa uzbūves monitoru, jo tas caur ķermeni izstaro elektrisko signālu, kas var mijiedarboties ar aparatūras darbību.
  2. Grūtniecēm ieteicams izmantot tikai monitora svaru funkciju. Pārējās monitora funkcijas nav paredzētas grūtniecēm.
  3. Nenovietojiet šos svarus uz slidenas grīdas. Lūdzu, neizmantojiet šos svarus uzreiz pēc mazgāšanās vai sportošanas. Svaru platforma kļūst slidena, kad tā ir slapja. Lūdzu, pirms svaru izmantošanas notīriet to ar sausu, tīru drānu lai izvairītos no šķidrumu atrašanās uz platformas.

Iezīmes un funkcijas

Tanita BC-545. Lietošanas instrukcija

Svarīgas piezīmes lietotājiem

Tanita BC-545 Ķermeņa satura monitori radīti, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu vēršot uzmanību uz ķermeņa parametru izmaiņām, kas mainās atkarībā no jūsu dzīves stila. Kā piemēram:
  • Diētas ietekme uz jūsu organismu – vērojot ķermeņa satura veselīgākas izmaiņas ievērojot diētu
  • 5 veidu fitnesas programma - vērojot muskuļu masas un pamata vielmaiņas pieaugumu
  • Virspusējā tauku saturā monitorēšana – atslēgas indikators iespējamai saslimšanai ar sirds-asinsvadu un 2 tipa cukura diabēta slimībām
  • Ķermeņa konstitūcijas mērķa uzstādīšanai un labākai tā realizācijai
Tas ir paredzēts lietošanai 18 – 99 veciem interesentiem, jo bērni no 7 – 17 gadiem var lietot monitoru tikai, lai noteiktu savu svaru un ķermeņa tauku procentuālo sastāvu. Šis monitors nodrošina arī atlētu režīmu cilvēkiem ar atlētisku ķermeņa uzbūvi.
Tanita ir definējusi, ka atlēts ir cilvēks, kas nodarbojas ar intensīvu sportošanu vismaz 10 stundas nedēļā un kuram miera sirdsdarbības frekvence ir 60 vai mazāka. Cilvēki, kas daudzus gadus ir bijuši atlēti, bet patreizējā periodā nodarbojas ar sportu mazāk kā 10 stundas nedēļā, arī var lietot monitorā integrēto atlētu režīmu.
Piezīme: Ķermeņa tauku procentuālā izteiksme ir atkarīga no ūdens daudzuma ķermenī, un to var ietekmēt organisma dehidrācija, kā arī pārāk liela uzņemtā šķidruma daudzums un faktori, kas saistīti ar alkohola lietošanu, menstruācijām, slimībām, intensīvu sportošanu utt.

Lejupielādēt Tanita BC-545 lietošanas pamācību

PDF formāts

Uzmanīgi iepazīstieties ar lietošanas instrukcijā sniegto informāciju un saglabājiet to vēlēkai nepieciešamībai.

Lejupielādēt Tanita BC-545 lietošanas pamācību


Ir jautājumi vai nepieciešama papildu informācija? Zvaniet!