Tanita BC-601. Lietošanas instrukcija

Mēs pateicamies Jums par Tanita Ķermeņa uzbūves monitora izvēlēšanos. Šis monitors pieder pie Tanita plašā veselības aprūpes ierīču klāsta. Šī lietošanas instrukcija Jūs iepazīstinās ar uzstādīšanas procedūrām un taustiņu funkcijām.
Tanita produkcija sevī apvieno jaunākos pētījumus un tehnoloģiju inovācijas. Ķermeņa satura monitori ir nākošās paaudzes veselības aprūpes produkti.
BC 601 ķermeņa satura monitors ir balstīts uz profesionālo ķermeņa satura analizatora pamatiem, kurus lieto stacionāros, veselības centros un profesionālos fitnesa klubos visā pasaulē.

Tanita BC-601. Lietošanas instrukcija

Drošības pasākumi

  1. Ņemiet vērā, ka cilvēkiem ar elektroniskajiem medicīniskajiem implantiem, kā piemēram, elektrokariostimulatoru, nav ieteicams izmantot Ķermeņa uzbūves monitoru, jo tas caur ķermeni izstaro elektrisko signālu, kas var mijiedarboties ar aparatūras darbību.
  2. Grūtniecēm ieteicams izmantot tikai monitora svaru funkciju. Pārējās monitora funkcijas nav paredzētas grūtniecēm.
  3. Nenovietojiet šos svarus uz slidenas grīdas. Lūdzu, neizmantojiet šos svarus uzreiz pēc mazgāšanās vai sportošanas. Svaru platforma kļūst slidena, kad tā ir slapja. Lūdzu, pirms svaru izmantošanas notīriet to ar sausu, tīru drānu lai izvairītos no šķidrumu atrašanās uz platformas.

Iezīmes un funkcijas

Tanita BC-601. Lietošanas instrukcija

Svarīgas piezīmes lietotājiem

  • Tas ir paredzēts lietošanai 18 – 99 veciem interesentiem, jo bērni no 7 – 17 gadiem var lietot monitoru tikai, lai noteiktu savu svaru un ķermeņa tauku procentuālo sastāvu. Šis monitors nodrošina arī atlētu režīmu cilvēkiem ar atlētisku ķermeņa uzbūvi.
  • Tanita ir definējusi, ka atlēts ir cilvēks, kas nodarbojas ar intensīvu sportošanu vismaz 10 stundas nedēļā un kuram miera sirdsdarbības frekvence ir 60 vai mazāka. Cilvēki, kas daudzus gadus ir bijuši atlēti, bet patreizējā periodā nodarbojas ar sportu mazāk kā 10 stundas nedēļā, arī var lietot monitorā integrēto atlētu režīmu.
Piezīme: Ķermeņa tauku procentuālā izteiksme ir atkarīga no ūdens daudzuma ķermenī, un to var ietekmēt organisma dehidrācija, kā arī pārāk liela uzņemtā šķidruma daudzums un faktori, kas saistīti ar alkohola lietošanu, menstruācijām, slimībām, intensīvu sportošanu utt.

Lejupielādēt Tanita BC-601 lietošanas pamācību

PDF formāts

Uzmanīgi iepazīstieties ar lietošanas instrukcijā sniegto informāciju un saglabājiet to vēlēkai nepieciešamībai.

Lejupielādēt Tanita BC-601 lietošanas pamācību


Ir jautājumi vai nepieciešama papildu informācija? Zvaniet!